Regály do sklepa

Přemýšlíte nad tím, jak nejlépe využít místo ve sklepě, abyste tam mohli uskladnit co nejvíce potravin a dalších věcí? Vhodným základem budou určitě policové regály, do kterých můžete věci ze sklepa bez problémů uložit a roztřídit.

Ne každý má bohužel sklep dostatečně velký na to, aby tam mohl dát klasické regály, ovšem to nemusí být problém.

V dnešní době jsou v obchodech dostupné úzké regály třeba jen s hloubkou 30 cm, takže opravdu nezaberou příliš mnoho místa. Jaké regály ale vybrat právě do sklepa a čemu se při vybírání věnovat?

Nerezové kovové regály

Kvůli vlhku a možnému zrezivění bychom do sklepa doporučili koupit regály nerezové, třeba pochromované. Nemusíte je tak natírat ani o ně nijak zvlášť pečovat a stále zůstanou bez koroze i když bude sklep vhlký.

Nerezové regály ovšem bohužel nepatří mezi nejlevnější regály do sklepa, takže určitě část z vás zvolí raději levnější klasické šroubované nebo zásuvné kovové regály.

V případě, že potřebujete policové regály s vysokou nosností můžete zvolit kombinaci kovu a dřevotřísky, díky tomu je možné do regálu uložit věci s celkovou hmotností až 1200 Kč (u regálu se šesti policemi).

Kam dál?

Vyberte si kovové regály levně na T-regaly.cz