Regály do komory

Už se přestáváte orientovat v tom zmatku a tolika věcech ve vaší komoře? Potřebovali byste tam udělat generální úklid, ale nevíte, co udělat se vším tím vybavením a různými nástroji a věcmi z komory?

Pokud chcete, aby tam většina věcí mohla zůstat, ale zároveň tam byl pořádek a systém, pak je potřeba vybrat vhodný nábytek, který vytvoří dostatek úložných prostorů a zároveň vám umožní systematicky uložit všechny potřebné věci.

Právě k tomu jsou vhodné různé regály, skříně či police. Bohužel ne každý má doma tak velkou komoru, která by mu umožnila vybavit ji tím nábytkem, který si představujeme.

Často se nám tam vejde jen pár úzkých regálů či polic na stěnu a to je vše. I to ovšem může vystačit, protože regály vám rozšíří úložné prostory i do výšky, kam byste normálně žádné věci neměli možnost dát.

Jak vybírat regály do komory?

Komora je místo, kam naštěstí nemusíte dávat žádné elegantní designové police a regály. Místo toho vám postačí vybavit ji několika levnými kovovými regály, které se dají sehnat už za pár set korun.

Při výběru byste měli dbát primárně na velikost a rozměry regálů. Naštěstí už v dnešní době nemusíte řešit to, jestli se s regálem až do komory dostanete. Regály totiž obchody posílají rozložené, takže si je můžete smontovat přímo až doma v komoře.

Zásuvné anebo šroubované?

Jestliže se nechystáte s regály často manipulovat a nepotřebujete ani nastavitelnou výšku mezi policemi, pak vám postačí levné kovové regály, které se šroubují.

Doba sestavení je sice o pár minut delší, než v případě zásuvných bezšroubových regálů, ovšem vyjdou vás cenově mnohem lépe.

Pokud však víte, že se v komoře budou regály často předělávat a chcete i snadnější nastavování polic, pak zvolte bezšroubové regály.

Díky háčkům není potřeba žádná montáž a můžete vlastně kdykoliv skoro ihned změnit výšku police. Nemusíte mít tak prostor mezi jednotlivými policemi stejný, ale můžete mít police rozdělené na vyšší i nižší věci, takže využijete prostor maximálně efektivně.