Regály do garáže

Garáž, to není pouze prostor, do kterého zaparkujete svoje auto. Většině majitelů garáží slouží jejich garáž také jako sklad pro nářadí a pneumatiky pro jejich vůz, ale často také pro nejrůznější jiné věci.

Ale znáte to jak to je, když máte plno věcí na jednom místě a nemáte v nich žádný řád a přehled. Běžně se potom stává, že něco nemůžete najít, věci se vám povalují všude možně, a v garáži vzniká nepořádek, ve kterém se nikdo nevyzná.

Mnohem lepší variantou je tedy pořídit si do garáže praktický regál. U provozovatelů autoservisů a pneuservisů je potom toto takříkajíc nutností, protože jen málokterý zákazník by asi svěřil vůz do péče servisu, kde panuje takový zmatek.

Začněme u regálů na pneumatiky. Málo kdo si to asi uvědomuje, ale správné skladování pneumatik je nezbytnou podmínkou pro uchování jejich dlouhodobé trvanlivosti. A to zejména v případě, kdy pneumatiky skladujete bez ráfků, čili pouze pneumatiku samotnou.

S výměnami zimních pneumatik za letní a opačně tato situace nastává pro mnohé řidiče, kteří mají pouze jedny ráfky. regály na pneumatiky stojanyPneumatiky je totiž nejlepší skladovat nastojato. Jenže pokud nejsou zajištěné, těžko vydrží na jednom místě.

Proto je mnohem lepší pořídit si speciální regál určený ke skladování pneumatik. Výběr je opravdu široký, na své si přijdou ti, kteří potřebují uložit jen čtyři z druhé sady pro svůj vůz, i ti, kteří jich potřebují mít srovnaných víc.

Nezbytný je regál taktéž pro uskladnění vašeho nářadí, pokud ho máte víc a nevejde se vám do jednoho kufříku, případně ho nevozíte neustále s sebou v autě. V takovém případě je nejlepším řešením pořídit si do garáže praktický regál, na který navíc umístíte i nádoby s olejem a další, v garážích běžně skladované věci.