Kdy použít konzolový regál?

Máte na skladě rozměrově dlouhý materiál, například tyče nebo dlouhé desky, a přemýšlíte nad tím, jak je co nejlépe uložit.

Tou úplně nejlepší možností je konzolový regál, speciální druh regálu určený přímo pro ukládání dlouhých předmětů. Skládají se z několika nosných tyčí, na kterých jsou umístěny konzoly sloužící jako podpěra pro uložené předměty.

Konzolové regály do domácnosti nebo do skladu?

Vyrobeny jsou z kvalitní pevné oceli s ohledem na to, že musí unést materiál o vysoké hmotnosti.

Podle konkrétního typu kovového regálu se možnost zatížení jedné konzoly pohybuje od 50 kg v případě těch nejlehčích regálů, až po hmotnosti atakující hranici 2500 kg u regálů určených pro velmi vysokou zátěž.

Všechny konzolové regály jsou vyráběny v souladu s přísnými evropskými normami, které zaručují bezpečnost, dlouhou životnost a maximální kvalitu.

Při pořízení konzolového regálu se tedy můžete spolehnout na to, že vám vydrží opravdu dlouho a jen tak se neopotřebuje.

Kam se tedy konzolové kovové regály nejlépe hodí?

Své uplatnění si naleznou ve všech skladech, ve kterých se skladují například dlouhé trubky, tyče, desky, dlouhé pláty plechů další materiály podobného charakteru.

Protože konzolové regály sahají většinou do velké výšky a materiály na nich jsou těžké pro ruční manipulaci, jsou přizpůsobeny tak, aby se z nich dal materiál bez problémů sejmout pomocí vysokozdvižného vozíku nebo jiného zařízení sloužícího pro manipulaci s objemným těžkým materiálem ve skladu.

Podívejte se na náš bazar regálů a projděte si použité konzolové regály >>

Oproti jiným druhům uložení máte s konzolovým regálem tu výhodu, že s uloženým materiálem můžete rychle manipulovat, a přitom ušetříte spoustu místa, protože máte materiál uložený v několika patrech. Navíc jsou konzole snadno přestavitelné, takže si je můžete podle potřeby upravit.